Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.02.2019, 09:49   #11
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: CK
Posty: 628
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 godz 9 min 28 s
Domyślnie

Nie polecam w H6 LPG na dłuższą metę, nie mają kompensacji luzu zaworowego (hydraulicznej), luz trzeba ustawiać ręcznie (i dość regularnie) za pomocą śrubek w silnikach SOHC i płytek - w silnikach DOHC. Dużo roboty i kompliakcji w DOHC. Jak nie masz mechanika to nie wielu potrafi bez wyjęcia silnika. LPG w H6 wypala gniazda zaworowe. Drogie jeśli chodzi o dyfer czy sprzęgło wiskotyczne. Nie jak piszą, że spalanie 11l, średnie na trasie to tak do 11litrów, a miasto kolo 15-16l (każdy ma "wagę" buta).. Rozrząd to nie jakieś mega hallo jeśli chodzi o zamienniki (SKF z pompą od 750PLN), ale w salonie to dodaj prawie 1k. Robocizna w salonach droższa i dużo rzeczy jeśli mają być w oryginale to czekać ok.10 dni. Uważać na wersje USA, bo duże różnice w specyfikacji zwykłych kabelków czy bezpieczników nawet (nie w tych miejscach), a gorsza jakość nawet jeśli chodzi o "red", a jak coś to od razu antykor stosować... Ściągnąć od razu z forum dokładną spec i manual do auta, żeby wiedzieć co i jak i mecchanikowi powiedzieć (żeby nie zepsuł).
Tak to WYPAS fura jak dla mnie - duża i wygodna, nie wspominając o AWD (też większe koszta na gumy )
majkowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem