Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.11.2017, 05:35   #15
marecki999
 
marecki999's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Węgorzewo
Posty: 412
Motocykl: RD07a
Przebieg: 87
marecki999 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 8 godz 40 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał lezan81 Zobacz post
JarekO emulatory mam po 362 pln.
Mam pytanie do autora jakim cudem w Trampku sprężyny mają fi41 skoro lagi mają fi 41?
To samo tyczy się Afryki z fi 43.
To na myśli było fi lag- 43 Afryka

Poza tym nie temat to "czy to ma sens czy nie".
Jest to najtańszy sposób by nie dobiło zawiasu przy niespodziewanej jamie i jednocześnie podniósł się nieznacznie.
Pewnie wiele osób od tego zaczynało - mogło by napisać jakie maja z tym doświadczenie.
Mogę się mylić, ale z połowa osób jest zadowolona ze swojej Afryki i jej właściwości jezdnych. Nie potrzebuje WHITHE POWERA ,Emulatorów ,100KM pod tyłkiem itp. - bo wie, że nie wykorzysta tego i nie ma pojęcia jak się do tego zabrać, a co i jak się tam reguluje to magia...a część srub po 20 latach trzeba traktować flexem.
Do tego zwyczajnie nie ma wypchanego portfela by ot tak wyjąc 5-10 stówek - bo tyle im zostaje z wypłaty na przeżycie.
Proszę o założenie oddzielnego wątku na temat Emulatorów ,jego zastosowaniu ,montażu i dystrybucji - sam poczytam , może przez zimę odłożę parę groszy.
Bo gdy ktoś będzie chciał odnaleźć w temacie jakie ma kupić sprężyny od zaworów auta zabrnie do emulatorów, WP itp. by na koniec dowiedzieć się ,że i tak lepiej kup sobie i przystosuj przód od KTM'a za worek pieniędzy
__________________
MAZURY CUD NATURY

Ostatnio edytowane przez marecki999 : 26.11.2017 o 08:26
marecki999 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem