Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.05.2014, 12:39   #1
MOTOMYSZA
 
MOTOMYSZA's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: B Y D G O S Z C Z
Posty: 604
Motocykl: KTM ADV 990 "S"
MOTOMYSZA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 21 godz 38 min 4 s
Domyślnie Potrzebny mi DOBRY komornik

Siema!
Potrzebny mi dobry komornik a jeszcze lepiej, żeby był bardzo, bardzo zły i wredny i nękajacy itd, ale skuteczny!!!
Jest taka sprawa: Pracowałem dla firmy z Warszawy na umowę o pracę. Firma przestała płacić mi wypłaty na pół roku przed zwolnieniem mnie.
Poszedłem z tym do sądu pracy i wygrałem. Mam wyrok na moja korzyść na wypłacenie mi zaległego wynagrodzeni wraz z ustawowymi odsetkami na kwotę prawie 30 tyś zł oraz mam klauzulę wykonalności do tegoż wyroku. Po znalezieniu jakiegoś komornika z Wawy i telefonicznych z nim rozmowach, wysłałem mu powyższe dokumenty celem wyegzekwowania należności. Niestety firma nadal robiąc to samo, zmieniła adres i nazwę, i komornik odpuścił. A panowie prezesi nadal pozostali na stołkach i wożą się drogimi limuzynami i odpoczywają na rajskich plażach a mnie mają w d...e.
Więc jeśli ktoś z Naszych Czarnuchów sam jest, albo ma np w rodzinie lub znajomych dobrego komornika który chciałby się podjąć zawalczenia o tą kasę, to ja jestem chętny się tą kasą z nim podzielić.
Jestem w stanie zaoferować rozliczenie % korzystniejsze niż ustawowe. Powiedzmy 30% jeśli udałoby się odzyskać całą zasądzona kwotę.
Jeśli ktoś może coś pomóc w powyższym temacie, to poproszę o kontakt.
MOTOMYSZA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem