Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.11.2019, 16:57   #18
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 35 min 21 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cezar3 Zobacz post
Subaru i diesel się wyklucza, poczytaj...
Czytałeś, że outback paliwożerny, 17 l pali. Ja użytkuję i wychodziło mi 10-11.
Mam teraz gaz, pali ok 11, ale ja spokojnie jeżdżę
No i mam znienawidzoną cvt, którą ja chwalę
W środku kupa miejsca, z przodu, z tyłu, bagażnik też pojemny. Na ryby nie używam, do pracy się poruszam. Czasem psa przewiozę....

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Czytałem, choćby u nas na Forum od innych użytkowników...choćby w tym wątku:
http://africatwin.com.pl/showthread....hlight=outback

Rozmawiamy o "mało i dużo" a to oznacza, że i Ty masz rację, i ja Obiektywnie Outback pali więcej niż większe auta a to dla mnie ma znaczenie (no i w utrzymaniu tani nie jest - i to też z wątku wyczytać się da).


Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
VW t4, t5 z napędem na 4 (serio potrzebujesz?) nie jest aż tak trudno, ale ceny absurdalne i jakbym miał, to bym wyłożył. Zdarzają się okazje - Mirmil chyba kupił, swego czasu Lupus. Ja bym brał mutivana - wcale to nie takie duże. W obrysie duże Volvo - więc nie będziesz się meczył w mieście za bardzo w porównaniu innych kolubryn tu wymienanych.

XC60 - jeździłem nieco jako pasażer. Śliczne, ale... plastikowe okrutnie. Taki fiat w cenie vw. I są niezłe wtopy (chyba do xc60) - np. padające siłowniki tylnej klapy. Tylko oryginał. Koszt ....5k PLN.

Unikanie gazowania Subaru - to mit. Sporo tego jeździ bez problemu. Ale lepiej gazować u ludzi, którzy mają pojęcie o Subaru. Osobiście - nowsze Subaru to straszny badziew - jak xc60. Plastikowe, niewygodne (mówię tu o Foresterze). Boxer diesel - był jeden straszne gówno. Padł mojej kobiecie w trasie tuż po gwarancji. W SUbaru zobacz, czy CVT Ci leży. Dla mnie to porażka.

BMW - nie polecam z powodu kosztów serwisu. Absurdalnie drogie w porównnaiu do Japonii czy Vag.
Wojtas - rozważałem T4 a raczej T5 z 4x4 nawet w momencie, gdy szukałem terenówki i nie wiem, ile Ty znalazłeś i widziałeś T5 4x4 w tym budżecie, które były w pewnym, b.dobrym stanie bo ja takowej nie znalazłem na portalach/giełdach/forach. Oczywiście zdarzają się 4x4 T4/T5 ale albo z niepewnym nalotem/albo z ponad 400 k km albo z 3 miejscami z przodu i paką, albo stare.
BMW u mnie na liście nie ma i nie będzie choć słyszę, że to mechanicznie b.dobre auta

Szukam raczej "NAT" lub "GS 1200 ADV" niż "RD04/03", jeśli miałbym to precyzyjniej określić, tyle że w autach


Cytat:
Napisał bukowski Zobacz post
ja mam tiguana 2019, benzyna + dsg. z tyłu miejsca dość, kanapa jest suwana I odchylane ma oparcie. po autostradzie bez problemu lata się 180 km/h, jest ciszej niz w passacie b8 na przykład.
żadnego bujania, skręca, hamuje jak zwykła osobowka, fajna widoczność, znakomite światła przednie. pali u mnie 8 litrów średnio. start&stop zrobiony wreszcie tak, że mnie nie wkurza. no trudno się do auta przyczepić, chociaż emocji żadnych.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Dzięki Bukowski za opinię Użytkownika - fajnie ująłeś to, co właśnie chciałem od Was dostać! Do dostarczania emocji mam Dziczyznę a auto ma mnie wygodnie wozić i dowozić

Ostatnio edytowane przez mirkoslawski : 24.11.2019 o 17:22
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem