Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.09.2018, 10:49   #436
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie Stałe Spotkanie FAT: "Biały Brzeg - 2018"

Na przyszły rok to bym zrobił zakupy w masarni Gaik obok miejscowości Wielgomłyny i każdemu bym wręczył kiełbasę, kaszankę i niech sobie ją upiecze na grillu. Jeżeli będę na cały zlot to na 100% będę spał w namiocie. W moim wieku człowiek kładzie się wcześniej spać zwłaszcza jak rano musi jechać dalej. Cieszę się że tradycja w narodzie nie ginie i można się było cieszyć zdrowymi nalewkami i innymi swojskimi wyrobami, nie rozumiem niektórych narzekających że za mocne.
Ginące śrubki to składam na karb błędów serwisowych, nie dopatrywałbym się złej woli uczestników.
Co do zdjęć tzw ciekawych, może coś jeszcze wypłynie ale czy to będzie ciekawe dla zainteresowanych, no nie wiem.

Edit. Zauważyłem pretensje co do jedzenia, byłem tylko na jednym śniadaniu i mimo protestów niestety dostałem kiełbasę do żurku. Kanapki zjadłem dwie bo tyle mam w założeniu na śniadanie, mogłem sobie ugotować jajka które kupiłem bo w kuchni ich nie mieli a ja chciałem zjeść kanie. Więcej samodzielności to mogłoby być motto w przypadku jedzenia. Śniadanie bufet i jeden posiłek robiony przez zawodowców, grilowanie powinniśmy ogarnąć we własnym zakresie, podobnie jak piwo (jeżeli już ktoś się upiera aby to pić). Kajaki w dłuższej formie, osobiście bym w to wchodził. Muzyka, fajnie gdyby nie było zbyt wielu źródeł dźwięku.

Ostatnio edytowane przez consigliero : 11.09.2018 o 11:02
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem