Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.04.2010, 01:31   #50
elutka
 
elutka's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa/Dworzec Centralny
Posty: 408
Motocykl: nie mam AT jeszcze
elutka jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 4 godz 22 min 48 s
Domyślnie

witam nowe Lejdis
widze, że na głęboką wodę rzucone - AT 04 i Gs'ik to całkiem zacny pułap jak na 1-sze moto. Dzielne jestescie i z pewnością dacie radę bo widać determinacja w Was odpowiednia; w razie potrzeby pytajcie, radźcie się mamy tu całkiem spore grono fajnych koleżanek a niektóre to prawdziwe GURU motocyklowych umiejętności i doświadczeń. Dziewczyny - samych radości z dosiadania moto Wam życzę

Nastia - czy ten Wasz czerwony, mały GS'ik nie mieszkał wcześniej w garażu Maćki?

Moje motocyklowe wybory i fascynacje jakoś ewoluują od dużego do małego Donka! Już niedługo mój PIESZCZOCH nie będzie sam w garażu - zgadnij jakie towarzystwo mu załatwiłam? Tak, tak niebawem założymy klub HD (nie mylić z Harleyem!) a Ty zostaniesz jego Prezesem jako najwierniejszy propagator Hondy NX 250 Dominator - przyznaj ile osób już zaraziłaś tym wirusem? Żwirownia - podziwiam, "prywatny instruktor" - zazdroszczę, mam nadzieję że jak zamieszkam na Półwyspie pouczysz mnie trochę

Azja - czekamy na relacje z kursu - oczywiście chodzi nam o to czy instruktor przystojny i jak Bajrasz to znosi?

Lenka a my to się na ... gadamy na wizji

Ucek i Ola pewnie w terenie a reszta pań zimuje jeszcze?
__________________
Im więcej posiadamy radości, tym doskonalsi jesteśmy (B.Spinoza)
elutka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem