Wątek: Halogeny led
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.09.2019, 09:26   #467
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Ja kupiłem na Ali za namową Redrobo właśnie i co do jasności nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wręcz obawiam się czy nie napierd... za mocno i trochę mam boja na przykład wjechać z tym do szwabów czy ogólnie za gramenicę.
W swoich rozebrałem po otrzymaniu w drobne i uzupełniłem sowicie pastę termoprzewodzącą tak, że teraz jest pod całą płytą diód a nie tylko dwie kropelki. To ważne bo diody bardzo się grzeją i to skraca ich żywotność. Jeden podciekł po jeździe w chujowym deszczu ale demontaż suszenie i ponowne skręcenie na siłaxgwałt chyba pomogły. Dałem z przesyłką 150złych bodaj.
Jedyne co bym zmienił to jeden /ten od pobocza/ chciałbym dalejkosiężny a mam dwa flood'y - niemniej świeci to masakra i z nocy robi się dzień. Światło długie w NC mam bardzo skupione i wąskie a to pięknie doświetla zakręty itd. W nocy jedzie się ZAJEBIŚCIE niemniej wolałbym mniej doświetloną drogę tuż przed motocyklem.
światło długie motocykla jak się je zapala przy włączonych halogenach nie ma w zasadzie żadnego udziału w oświetleniu. nie ma żadnej różnicy.
w pochmurne dni puszki po prostu stają na wyjazdach i WIDAĆ, że mnie widzą.

zrobię dzisiaj foty to wstawię dla pojęcia.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 4DB0E827-84EE-4B35-B2D6-393CF8C83C85.jpg (631.3 KB, 28 wyświetleń)
Typ pliku: jpg F10AD2AA-5156-49FE-ADB2-B816635CAD76.jpg (972.1 KB, 33 wyświetleń)
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 10.09.2019 o 09:35
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem