Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.10.2019, 18:10   #31
Franz
Stary (P)iernik
 
Franz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Świeradów Zdrój
Posty: 3,769
Motocykl: XR400 , XR650L XL600V
Franz jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 6 dni 8 godz 59 min 56 s
Domyślnie

22 tys to dość sporo. To bedzie zapewnie golas. W akcesoria trzeba wrzucic dodatkowe 5 kola przynajmniej. Idzie trafić za 15 tys za mało używany tylko nie trzeba się spieszyć. Jesli jesteś pewien ,że taki motocykl chcesz to nawet 12 koła i zrobic wszystko po swojemu i od podstaw. Wyjdzie mniej niż te 22 tys a bedzie funkiel nowka. Dziś majac 22 tys nie wiem czy nie kupilbym Dr 650 se i zmienił zawiasy dodał zbiornik i inne bajery . Wyszloby i tak chyba mniej niż te 22 tys.
Oczywiscie nie traktujemy te motocykle jako endura tylko motocykle wyprawowe.
W tym roku stulknalem około 12 tys na XRL .
Wyszla w sumie tylko jedna usterka - przebicie przewodu w/n. Motocykl na razie bezawaryjny
Obowiazkowo chlodnica oleju do zamontowania
Do XRL kupisz wszystko bez problemów

Do silnika polecam Motomaxa , tylko te terminy...
U mnie zmieniona skrzynia - wolna dwójka i szybka piątka
Zbiornik acerbis , chlodnica oleju XR400, no i lekki wydech.
Gaźnik ma być oryginalny. O kierownicy nie wspomnę bo oryginalna to kawalek rurki. Trzeba ją odsunąć i podnieść.
Zaponialem, ze jeszcze akumulator lionowy po kanapa i wrzucony kickstarter. Plastyki XR 600
Przyszlosciowo to może zamontuje jeszcze owiewke ale nie do tej lampy bo sie nie da. Albo KTM 640 albo Baja
Jeśli silnik ma być bezawaryjny to zadnego grzebania w gaznikach czy podwyzszanie mocy. Oryginał ma być- tylko wydech lekki
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg DSC_0853.jpg (723.7 KB, 37 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG-20190624-WA0003.jpg (88.0 KB, 33 wyświetleń)
__________________
<font color=#ffff00><b>.<font color=#000000>Tylko dwie rzeczy są nieskończone</font></b><font color=#000000>: <b>Wszechświat oraz ludzka głupota</b>, <b>choć nie jestem pewien co do tej pierwszej</b>. </font><b><font color=#000000>...  ( A.E)</font></b></font>

Ostatnio edytowane przez Franz : 24.10.2019 o 19:00
Franz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem