Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.09.2019, 08:41   #114
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał robertG7 Zobacz post
Nie to, że się chwalę z obróbki (bo jestem laikiemi w tym temacie), ale dla tych co nie widzą potrzeby "wywoływania" RAWów na kompie. Zdjęcie po zastosowaniu kilku suwaków w Lightroomie już nie będzie "płaskie"
Consigliero, posłużyłem się Twoim zdjęciem, mam nadzieję że rościsz praw z tego tytułu (to był już .jpg więc za wiele się nie dało zrobić)
Mogę podesłać Raw 😎. Twoja interpretacja wygląda ładniej i przyjemniej dla oka, ale ja będąc na miejscu i patrząc na obrazek wiem że rzeczywistość była bura i szara. Mój przyjaciel robi zdjęcia podwodne i po obróbce w photoshopie, zawsze go pytałem czy byliśmy pod wodą czy gdzieś w kosmosie, a jest raczej uznanym fotografem w tej dziedzinie. Był taki temat na forum o wywoływaniu Rawów i nie przetrwał próby czasu. Patrząc na fotografie kolegi zawodowca, widać fachowe oko i zdjęcia są ekstra, może kiedyś w innym wcieleniu będzie mi dane zbliżyć się do mistrza. Na razie staram się abym mógł z tysiąca pstryków wybrać jedno z którego jestem dumny. Na razie mam takie może jedno, choć dużo mi się podoba, bo przypominają fajne chwile.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem