Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.05.2008, 16:24   #1
TOMCATOS


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Warszawka
Posty: 4
Motocykl: nie mam AT jeszcze
TOMCATOS jest na dystyngowanej drodze
Online: 0
Domyślnie Ostatnie pożegnanie MARCINA "BARYŁY"

Z wielkim żalem informuję iż wczoraj w godzinach wieczornych odszedł z grona Motocyklowej Braci
Marcin "Baryła" Grabarczyk.
Zginął około 22:30 na B.Czecha przed wiaduktem nad torami uciekając przed zmieniającym pas samochodem. Sprawca podobno zbiegł.
Informację o pogrzebie postaram sie podać jak tylko będę znał datę.
Na prośbę rodziny, osoby które chciały by pożegnać Marcina w ostatniej drodze,
proszone są o nie przyjeżdżanie motocyklami.
Po pożegnaniu tych którzy będą chcieli i potrzebowali zapraszam na Grochów gdzie Marcin mieszkał, by przy ognisku wspólnie uczcić jego pamięć.

Jarek "Tomcat" Wittenberg
kontakt do mnie : tomcatos@wp.pl
GG : 1303573

PS.: jeśli chodzi o dojazd innym środkiem lokomocji to możliwe jest zaparkowanie motorów u mnie na zamkniętym placu, i wspólne udanie się do Mińska samochodem
Tomcat

PS.II: w poniedziałek 26,05,2008 tych co potrzebują , chcą - zapraszam około 20:00 zapraszam na grochów - info na GG.
Tomcat

Przyjaciele, znajomi i wszyscy którzy chcą pożegnać Marcina .
W najbliższą środę 28,05,2008.r. o godzinie 12:00 w kaplicy Exitus w Mińsku Mazowieckim przy ulicy 1-go Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” , będziemy mogli pożegnać po raz ostatni naszego nieodżałowanego Przyjaciela Marcina. Msza żałobna odbędzie się o godzinie 14:00 w Kałuszynie , gdzie na miejscowym cmentarzu zakończy się ziemska wędrówka Marcina.Z Mińska do Kałuszyna istnieje możliwość przejazdu autokarem.

Jarek

Bardzo dziękuję wszystkim którzy pojawili się wczoraj , by ostatni raz pożegnać Marcina.
Dziękuję w imieniu Rodziców Marcina za przybycie i uszanowanie ich prośby
Pragnę poinformować iż w dniu 28.06.2008.r. w Kałuszynie o godzinie 16:00 w kościele,
odbędzie się msza w intencji Naszego Baryły.
Jarek

Ostatnio edytowane przez TOMCATOS : 29.05.2008 o 07:53
TOMCATOS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem