Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.01.2022, 09:29   #13
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,862
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 14 godz 54 min 23 s
Domyślnie

Każda sroka...
Miałem kilka terenówek i wróciłę do tarpana.
Wcześniej miałem takie 2szt 2.4b+gaz
Teraz ma wybuchowe 3.0 z patrola które w terrano jest praktycznie bezawaryjne.
Zrobiłem w rok 20tyś jedyna awaria to pęknięty wąż od chłodnicy. Jeżdże tym na codzień + wykendowe wycieczki. W lecie pali mi 9-10 , w zimie 11. Silnik ma 150kuni i to naprawde wystarcza. 170kmh nie jest problemem a na autobanie można trzymać 140. Wygłuszyłęm drzwi matami przy okazji wymiany głośnikó i teraz łądnie gra i w środku jest ciszej niż w civicu mojego brata z 2017r.
Przywiezione z włoch rama nawet nalotu nie miała. Cały spód dałem do piaskowania+ epoksyd i wosk w środek ramy= spokój na 10lat.
Oczywiście przedni zawias był cały do roboty. Wzmocniłem wahacze poskałałem wszystko na japońskich 555, wymieniłem tarcze hamulcowe na wentylowane+klocki black dimond+ przewody w oplocie teraz hamuje jak osobówka. Auto jest 7 osobowe i całkiem komfortowe.
Wiadomo nie jest to toyota ale kosztuje mniej niż połowe lc90, nie jest to też terenówka i jej tak nie używam za to zimowe zaśnieżone szutry i kiepskie drogi robi lux bo ma z tyłu lsd czyli zawsze dwa koła ciągną, a w razie w można dopiąc przód w czasie jazdy do 60kmh.
Kupiłem za 16 dołożyłem ponad 20 ale tak to już jest... Lubie to auto i tylny napęd z lsd na codzień jak lubisz się pobawić to naprawdę jest piękna sprawa. Świetnie nadaje się do ciągnięcia przyczep a ostatnio przy tych zamieciach i oblodzeniach sąsiadów do domu na sznurkach dociągałęm bo pod góre nie dawali rady.
IMG_20200922_162608.jpg

IMG_20211205_114517.jpg

IMG_20211114_102659.jpg

IMG_20211011_202512.jpg

Miałem zmieniać teraz na wiosne ale stwierdziłemm że doskładam i albo kupię krótkiego cywilnego nie przerobionego patrola gu4 z końcówki produkcji [wiem że głupota ale mi się po prostu podoba] albo zaszaleje i wezmę w lizing lc150 ale zobaczymy jaki będzie ten rok.
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem