Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.04.2020, 22:24   #131
P.Warda


Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Motycz
Posty: 7
Motocykl: RD07a
P.Warda jest na dystyngowanej drodze
Online: 11 godz 17 min 30 s
Domyślnie

Cześć!
Bardzo podobają mi się Twoje sakwy i już od dłuższego czasu przyglądam się im i przymierzam się do zakupu sakwy centralnej z funkcją plecaka.

Nurtuje mnie jednak kilka kwestii:
1. Plastikowe klamry, które pozostają po odpięciu szelek "dyndają" luzem i obijają się o różne elementy motocykla rysując je, lub - po mocniejszym dociśnięciu - mogą się połamać, jeżeli w sakwie jest coś twardego - czy tu nie lepsze by było zrobienie uszu z taśmy i doczepianych do nich tych klamerek z tworzywa?
2. Czy pojawi się opcja dokupywania niektórych elementów do sakw i ich konfiguracji na własną rękę? np. chciałbym sobie dokupić do sakwy z funkcją plecaka tę wierzchnią klapę od sakwy centralnej – Red Mamut Adventure Plus
3. Super sprawą było by, jeżeli te dodatkowe worki (1 l, 2 l, apteczka) także były wodoszczelne - jak już budować taki system modułowy, to niech on będzie całkowicie wodoszczelny, bo tak naprawdę jakikolwiek sprzęt, który w tych workach będzie (poza butelkami na wodę) powinien być suchy - na wyprawie to po prostu dodatkowe miejsce, które nie jest zabezpieczone przed wodą, deszczem czy wilgocią (nie wiem, co tam trzymać, by spełniało swoją funkcję) - nawet narzędzia powinny być w suchym miejscu, bo po drugiej ulewie będzie ciekło rdzą po sakwie pod takim workiem.

Wiadać, że produkty są zrobione na bardzo wysokim poziomie, dokładnie przemyślane i przetestowanie, więc powinno się dążyć do ich ciągłego doskonalenia (jak np. produkty Mosko Moto) i tak się dzieje. Tylko dlatego tu się "czepiam", bo bardzo lubię rodzime produkty i zależy mi na tym, by były one jak najdoskonalsze i stawały się hitem eksportowym, więc proszę nie odbieraj tego jako czepianie się - no może i się czepiam, ale z dobrą intencją!

Z góry dziękuję za odpowiedź!
P.Warda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem