Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.12.2018, 07:32   #605
Rychu72
 
Rychu72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: wilidż Opole
Posty: 2,551
Motocykl: CRF 1100
Przebieg: 0 kkm
Rychu72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 5 godz 29 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcinnn6 Zobacz post
właśnie po raz kolejny zdechł (tym razem gniazdo ładowania) mi Drive4S Kruger&Matz - generalnie jakby mi go nie naprawiali "po znajomości" to po roku mógłbym go wyrzucić do kosza. A tak przeżył u mnie 3 lata. Upadał wielokrotnie i nigdy nie rozwaliłem ekranu. Teraz wyślę go znowu do serwisu, ale już chce kupić coś innego, będzie zapasowy.

Czytam, czytam i podoba mi się ten Doogee S60 ma wszystko co chciałbym żeby miał telefon, ale cena jest troszku przegięta - i w necie jednak jest trochę krytycznych opinii. Chciałbym wydać tak do 700zł, może ciut więcej. Telefon kupuje na fv więc zazwyczaj gwarancja skraca mi się do roku. I znalzałem Samsung Galaxy XCOVER 4 - ma LTE, wymienną baterię, obudowę IP68, wydaje się spoko. Na forum znalazłem opinię o wcześniejszych wersjach, że jednak lipa. Ma ktoś tego xcover4?
Miałem Doogee T5. Niby można wbijać gwoździe ekrane, ale przy upadku ekran poległ. Android był jakiś okrojony.
Daj spokój sobie.
Mam teraz xcovera 4 i gdyby był nieco szybszy to byłby super. Wiele upadków, kąpieli i działa.
Rychu72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem