Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.05.2013, 10:12   #1
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 4 godz 20 min 5 s
Domyślnie MIEJSCA PRZYJAZNE MOTOCYKLISTOM czyli GDZIE trafić na dobry nocleg, michę, itp... (oraz ostrzeżenia przed "miną")

Gdzieś mi wcięło wizytówki i notatki z godnych polecenia miejsc, chciałem kilka zaproponować Koledze, lecz nie mogę odnaleźć.
Może by tak na Forum stworzyć jedno takie miejsce ze spisem rekomendowanych przez Nas miejscówek (oraz wszelkich "min" -ku przestrodze), aby ułatwić planowanie udanych wycieczek w dowolnych kierunkach -zarówno krajowych jak i zagranicznych.
Taki wątek z łatwiejszym dostępem do przydatnych, sprawdzonych informacji, bez konieczności gruntownego przeszukiwania Forumowego archiwum, czy relacji z interesujących nas kierunków -uatrakcyjniłby podróż i znacznie ułatwił życie...

Wystarczyłoby tu zapodawać info z nazwą PAŃSTWA / REGIONU / MIEJSCOWOŚCI w tytule wpisu, wraz z hasłem "Polecam" lub "Odradzam", -oraz krótki opis miejsca, warunków, cen, i napotkanych "atrakcji"...
Tutaj nikomu nic się już nie zgubi, a i przydać się może wszystkim. Nic tylko wybierać, -dowolnie łączyć zaproponowane punkty ( ) -i w drogę!.. Co Wy na to?..
(Jeśli coś takiego już istnieje, tylko nie potrafię odnaleźć -to poproszę o namiary a tą propozycję wywalić do kosza)
__________________
-szerokości, przyczepności i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem