Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.07.2023, 19:08   #8
siwy
 
siwy's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok
Posty: 5,477
Motocykl: NAT, EXC 450, K-750
siwy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 4 dni 11 godz 13 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
Z tym tzw "projektem" to się zastanów.
Dlaczego? Ano lata jeżdżę lekkimi w tripy po Karpatach. Moje motocykle były, są raczej stock-owe.
Oceniam, że jakieś owiewki czy tzw wieże to bardziej kwestia stailu niż faktycznej potrzeby. Będziesz nik gonił 130 asfaltem? Nawet jeśli to chyba nie godzinami. Co ci tak naprawdę w tzw wieży potrzebne poza nawigacją? Pewnie nic, a smarkfona czy garmina możesz zamocować bez problemu wprost na kierownicy. No i jak pójdziesz w kozły serce ci z żalu nie pęknie.
Większe zbiorniki? Po co? Może w Azji czy Afryce ma jakie sens ale w Europie? Tu, w moim mniemaniu naprawdę trzeba się nakombinowc zęby co te 100-140 km nie minąć jakiegoś cepeenu. A jak juz pojedziesz do tej Azji czy Afryki raz na jakiś czas, to weź baniak w plecak. Nawet nie wiesz jaki będziesz szczęśliwy jak jego zawartość przelejesz do zbiornika.
Stelaże itp? Po co? Najmniejszy rogal i wio. No chiba, że lista twych must to taszczyć bo się przyda jest obszerna.

Podsumowując ględzenie. Kup, pojedz gdzie planujesz na biedno (minimalna ilość gratów) i oceń czy tzw "projekt" na w ogóle jakiś sens.

Nie daj się modzie zbałamucić. rr
Podzielam zdanie z wyjątkiem zbiornika. Mam, przydaje się czasem. Mam dwa, każdy z pompą. Zmiana zajmuje 5 minut.
__________________
Niepuszczone bąki wędrują do mózgu i tak rodzą się posrane pomysły.
siwy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem