Wątek: Brak luzu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.06.2011, 09:11   #16
szparag
 
szparag's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 1,503
Motocykl: LC4
Przebieg: ...
szparag jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 20 godz 4 min 21 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
Tak sobie czytam i czytam...
Co ma sprzęgło do neutrala..?
To jakaś nowa tradycja...?
Otóż ma . Jeśli nie będziemy w stanie do końca wysprzęglić, czyli sprzęgło będzie "ciągnęło",a mimo wciśnięcia klamki motocykl dalej będzie chciał jechać, to będzie mega lipa ze znalezieniem luzu.
Spróbuj wcisnąć sprzęgło nie do końca i znajdź luz

Cytat:
Napisał ferolo Zobacz post
hej sprawa się po część wyklarowała, po przedwczorajszym topieniu afry okazało się że mogę teraz bez ,problemu wbijać luz coś mi się wydaję, że dostało się troszkę, wody do oleju i się rozrzedził no ale jak sprawdzam stan i kolor to nie ma białej mazi echm a może ,afra właśnie potrzebowała tego typu atrakcji, aby się naprawiło :P
O kur.. większej bzdury nie słyszałem w życiu, ale myślę, że żartowałeś z tą wodą, bo jeśli nie to raczej nic przy swoim motocyklu sam nie rób.
Poprawiło się dla tego, że jeżdżąc off, nadużywałeś zapewne sprzęgła co spowodowało jego lekkie przypalenie i zaczęło wysprzęglać do końca. jeśli problem powróci to trzeba to rozebrać, często dzieje się tak przy tanich tarczach made in ChRL, lubią się france powyginać , a po lekkim przyjaraniu znów działają jakiś czas. Jeśli wcześniej jeździłeś na cycatym oleju tzn starym, lub motocykl długo stał, mogło się polepić sprzęgło i efekt taki sam.
Kur. ale się rozpisałem.

Ale Woda rozcieńczająca olej, poprawiła mi humor

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez szparag : 21.06.2011 o 09:20
szparag jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem