Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.11.2019, 18:36   #498
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
kiedyś wystarczył mi motocykl a jak miał abs to już było całkiem spoko a teraz bez całego tego asortymentu pro już nie da się jeździć...
Masz 100% racji ale jest też druga strona - lubimy nowości, nawet jak się do tego otwarcie nie przyznajemy. Tłumienie w sobie chęci przesiadki na nowszy, pewnie także lepszy motocykl to funkcja konieczna aby nie pójść z torbami razem z rodziną. Gdyby jednak była możliwość bezkosztowej dla Ciebie jazdy np. co sezon jakąś nowością z wybranej stajni, to pewnie byś nie pogardził. Ja też nie

Tyle czasu jeździłem chińskim Junakiem, że po pierwszych kilku sezonach całkiem przywykłem do jego charakteru i trudno mi było sobie wyobrazić co zrobię z innym/większym motocyklem. W tym sezonie przyzwyczajałem się do trampka i dalej to trwa. Widzę niezaprzeczalne zalety (nareszcie bezpiecznie wyprzedzam TIRy) ale są też minusy - chociażby waga i dwa razy większe spalanie, czyli koszty.

Dzisiaj nic kolejnego nie planuję ale jakbym miał wystarczającą rezerwę finansową, to zapewniam że nowa Yamaha już miałaby miejsce w garażu. Rzecz jasna obok Junaka i Hondy bo nie wyobrażam sobie ich sprzedaży
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem