Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.11.2020, 09:31   #20
Futrzak
 
Futrzak's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Święte chlewiki
Posty: 921
Motocykl: Żółty Kurczaczek
Futrzak jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 46 min 11 s
Domyślnie

Stachu
Wiesz ,że przerobiłem wszystko o czym piszesz tylko jako nowe motocykle i podsumują to tak:
Sherco 300 Factory 2019 ograniczasz się z zakupem części u Luberdy, większość rzeczy jest na miejscu a na skomplikowane musisz czekać co jest słabe i nieraz moto na 2 weekendy stoi w garażu, słaba jakość plastików np. ogon często wracał złamany i klejenie powertape.2 mapy robię swoje, szczególnie na hołdzie , do jazdy po piochu w 2paku się słabo nadaje, choć mocy jest zapas.
Ktm 300 TPI 2018 six deys - najbardziej narowisty i poje.........y motocykl jaki miałem oprócz 450 tej samej marki, w h...j chorób z gotowaniem układu chłodzenia, i przyznam szczerze koń który robi co chciał.
Beta 2020X trainer 250- miałeś okazję się przejechać, to taki większy rower, wjeżdża tam gdzie inni stoją , wiele wybacza, idealny w góry i kamieniołom, poza kruchoscią plastików, innych wad na razie nie stwierdzam.
Jesteś wysoki, więc w budżecie załóż wymianę sprężyny i podniesienie kierownicy, wiemy,ze lubisz przelotówki, więc dlaczego nie kupisz czegoś uniwersalnego jak Husqwarna 701 Da się tym dolecieć i na zlot i pozapi.....ć w terenie. Dobrze wiemy ,że z czasem krucho a wyjazd pierdolotem to zazwyczaj cały dzień.
Życzę powodzenia w zakupie, a z racji czasu wiem ,że moc i pojemność to nic w porównaniu z techniką, którą i tak trza szlifować na trialu, by ogarniać piździawki
Futrzak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem