Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.03.2023, 21:46   #136
Onufry22

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Białystok
Posty: 2,002
Motocykl: RD07a
Przebieg: 50 000
Onufry22 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 13 godz 59 min 0
Domyślnie

[QUOTE=wd60;808783]
Cytat:
Napisał luk2asz Zobacz post
No ale jak już porównujesz to że szczegółami, sam assistance złoty w warcie to 200 km holowania za granicą...

Złoty plus to dokładnie bez limitu w Polsce i 400km za granicą. Masz rację, diabeł tkwi w szczegółach i potrzebach. Gdybym robił dla siebie to rozdzieliłbym polisę. Osobno OC (z ochroną utraty zniżek) oraz Assistance (np. 1500km za granicą w Hestii) i osobno na maxa wypasione AC (ochrona zniżek, naprawa w ASO/serwis, brak udziału własnego, brak redukcyjnej sumy po wypłacie za szkodę, stała suma ubezpieczenia przez okres trwania polisy, bagaż, np. w Warcie). Przy takiej konstrukcji jestem o kolejne stówy do przodu a ochronę mam wg. moich potrzeb.
Jak na wstępie: przeliczać i budować ochronę wg. potrzeb.
P.S.
Nie chcę nikomu wchodzić do "ogródka" i kończymy temat
Nie wziąłeś kolego pod uwagę, że w mojej ofercie w bagażu masz ubezpieczone ciuchy motocyklowe z SU 5000zł.
Ubezpieczone są od kradzieży oraz zniszczenia.
Kolejna ważna sprawa bagaż, który dodałeś w Warcie zadziała w aucie nie w motocyklu...

Kolejna sprawa ochrona zniżek w Warcie musisz dopłacić, a u mnie od przeszło 3 lat 99% procent klientów nie miało zwyżki po szkodzie

Moje AC i assistance oczywiście mają wszystko jak piszesz

Nie kupisz samego assistance w Hestii. Rozdzielisz na dwie firmy zaoszczędzisz kilka stów, a w przypadku szkody np. odzież będziesz musiał kupować sam

Jak zawsze trzeba sprawdzać małe druczki

Oferta aktualna Stawki na wiosnę poprawione
Moja oferta to skrojona propozycja pod motocykl wszystkie inne bazują na standardowych OWU dla aut...
Zapraszam.
Onufry22 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem