Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.12.2021, 08:19   #4
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,856
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 3 dni 6 godz 35 min 50 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał TOMADYNA Zobacz post
Czy ktoś może się podzielić wiadomościami?
Ktoś wypożyczał moto w USA?
Znajomy robił puszką. Mnie też kiedyś odwaliło że może by to palnął ale wizja jazdy szosą na harleju przez prawie 2500 mil mi nie siadła. Tam jest cały przemysł z tym związany. Zależy czy chcesz na bogato i wszystko w dupie czy ma być po taniości.

Możesz pożyczyć motocykl (koszt 150-200 $ za dniówkę - Harry) lub wykupić cały pakiet na dwa tygodnie. Ogarnięte wówczas masz wszystko z noclegami. Są różne pakiety do wyboru z tym że to parę tysi $.

Możesz oblukać tutaj.

www.eaglerider.com

Inna sprawa jak chcesz olać wsio i tylko pożyczyć motocykl a resztę ogarnąć samemu. Taka Afryka w rentalu kosztuje poniżej 100$/day a na bank dostaniesz rabat w zależności od ilości dni na jakie wypożyczasz moto (z reguły wiecej niż 4 dni to masz 20% off). Tylko tutaj musiałbyś rozważyć jaki chcesz mieć plan. Czy robisz pętelkę czyli odbierasz i zdajesz moto w tym samym miejscu czy chcesz powiedzmy wziąć moto w Chicago i zdać w LA. Wtedy musisz szukać wariantów które na to pozwalają. Do najmu motocykla dojdą ci koszty noclegów, żarcia, paliwa, wstępów do parków narodowych i innych atrakcji. To nie jest budżetowa wycieczka i nawet przy ogranizacji tego samemu trzeba się liczyć z kosztami rzędu 3,500-4000$ czyli mniej więcej tyle co wycieczka zorganizowana gdzie masz wszystko w dupie.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem