Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.04.2020, 13:47   #1
hero
Mizerna Kruszynka
 
hero's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Lusk
Posty: 833
Motocykl: RD07a
Przebieg: 110 tys
hero jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 19 s
Domyślnie Chlodnice z Chin

Kupilem zestaw chlodnic do cieczy chlodzacej Made in China na allieexpress. Mowili i pisale ze sa ok. I tak wygladaja . Perwsze pomiary i porownania wyszly dobrze . Do zestawu dolozyli zestaw wezy i to klorowych .Wszystko kosztowalo wraz z przesylka z Hiszpani 156€. Przybylo po 7 dniach. Wezy nie potrzebowalem bo raczej byly ok ale jak zaczolem to wszystko demontowac przy okazji remontu motocykla wraz z malowaniem czesci co juz rdzewialy i prosily sie o odnowienie to okazalo sie ze jednak dwa juz nie byly idealne.
Przedsatwie wam teraz foto a z czasem etapy montazu. Nie jest to jakies skomplikowane ale troszke musialem poodkrecac.
IMG_20200420_200153.jpg
IMG_20200420_200203.jpg
IMG_20200420_200205.jpg
Zastanawia mnie tylko jedno . Malowac czy nie malowac ... hmm Nie sa fabrycznie w zaden sposob zabezpieczone, wiec sie boje ze sie za szybko utlenia. Podklad wytrawiajaco/zabezpieczajacy z cynkiem mam (U-Pol Acid 88) jakis w miare ladny i w miare mocny lakier do felg tez mam na stanie . Opierdole po bokach bez zebrek i bedzie zapierdalac , ze tak powiem po Polsku
__________________
-Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE.

Ostatnio edytowane przez hero : 21.04.2020 o 13:54
hero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem