Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.02.2020, 22:28   #85
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,328
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 4 godz 32 min 19 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcinnn6 Zobacz post
No ja się pytam, jak kosztowo wyglądał remont
Obiecywałem sobie, że będzie i relacja i pełne zestawienie kosztów. Ale ze składałem w wolnych chwilach po kilka chwil dziennie po zamknięciu serwisu (sezon i kocioł w pracy) to i głowy nie było do zdjęć ani zapisywania spostrzeżeń bez piątej klepki. Pi razy oko w częściach jakieś 2 tysie. Raczej mniej. Ale nie mniej niż 1,5. Jak znajdę natchnienie to odkopie wszystkie faktury. Ale to też o kant dupy bo mam spore zniżki.

Z głupot. Zapomniałem włożyć tulejki pod pompę oleju- trzeba było kilka kroków wrócić. Złożyłem na starych pierścieniach, bo jeszcze nie wiedziałem, że do Vertexa spokojnie mogę zamówić. Wygłupiłem sie też z tym łożyskiem opisywanym wcześniej. Kupiłem w ASO bo nie miałem pewności w jakiej klasie ono jest. Teraz bym olał i złożył 5 razy tańsze KOYO z hurtowni bo jest kurna takie samo- te samo oznaczenia i klasa.
Ze spostrzeżeń bez piątej klepki: Nowe trzy zawory ssące po dwóch odpałach ułożyły się i po kontroli skasowały sie luziki tak solidnie(w górnej nietolerancji)-dwa razy po 15 min pracy i ze cztery setki tak łoo.
Noe zainstalowałem jeszcze nowego sprzęgła. Asia uczy sie że nie ma ze półsprzegło i zwyczajnie szkoda jeszcze nowego- tak wiec koszty jeszcze nie wszystkie w silniku.
Z lipy. Nie umiemy po wyzerowaniu licznika go ponowie uruchomić. Tak wiec na razie korzystamy z akcesoryjnego.








Podsumowując. Warto. Zajebista zabawka i przyjemnie się ją robi. To co bym zrobił inaczej to zamówił zestaw uszczelek yamahy ze stanów. Wychodzi tyle co podróbki a pewność jakości i wygląda ze w zestawie są wszystkie.

Znalazłem jeszcze film z pierwszego odpału
https://photos.google.com/photo/AF1Q...7giw2S-Goo6Off

Ostatnio edytowane przez Prince : 03.02.2020 o 22:54
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem