Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.03.2019, 13:54   #183
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Dobrze wiedzieć, nie myślcie że zaangażowanie osłabło. Dalej czekam na wycenę płyty fundamentowej, w ostateczności zrobimy projekt płyty i miejscowy fachowiec ja wykona, ja mogę poświecić cały dzień na jazdę zagęszczarką. Dogrywam szczegóły z producentem domu , głównie w zakresie finansowania i harmonogramu wpłat, liczę na kredyt budowano hipoteczny. Niefajnie usłyszeć od pani z banku że będzie tylko na 13 lat bo nie można powyżej 70 roku życia.
Na ewentualne kłopoty z prądem mam ofertę na rekuperację oraz pompę ciepła, ale jak pisałem wcześniej to zawsze można dołożyć.
Rekuperacja z montażem niecałe 20 , pompa z wymiennikiem gruntowym około 36. Plac budowy przygotowany, czekam na wynik geologa. Okno kredytowe otworzy mi się pod koniec maja a do tego czasu chcę mieć gotową płytę, a dom powinien być również pod koniec maja przewidziany do produkcji(tak bym chciał, jak producent zaufa mojemu słowu, mogę go, znaczy słowo podeprzeć zestawem działki budowlanej w Wierzchowiu 32 ary, może są chętni?&#128521
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem