Wątek: Opony do NAT
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.08.2020, 00:15   #914
Danny
Moderator
 
Danny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 1,209
Motocykl: CRF1000D, CRF300L
Przebieg: 60k+20k
Danny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 4 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Ja jeżdżę na takim zestawie już jakiś czas. Nie mam uwag co do trakcji na czarnym. W terenie to robi podobnie jak TKC czyli przyzwoicie na wszystkim oprócz błota. Na szutrach bardzo dobrze. Złapałem raz uślizg na mokrym asfalcie podczas przyspieszania jadąc z pasażerem jednak przed tą wycieczką mocno kombinowałem z setupem zawiasu i to mogła być przyczyna bo ogólnie motocykl prowadził się średnio. Solo uślizg mi sie nigdy nie zdarzył. Przód TKC się ząbkuje i powoduje wibracje przy średnich prędkościach, do tego wyje ale to raczej normalne przy kostkach. Tył Motoza jest w mojej ocenie bardzo dobry. Przyczepny, trwały a jakbym miał wskazać wadę to jest cholernie ciężki i to czuć. Waga tej gumy powala i subiektywnie zabiera sporo powera motocyklowi. Ja sobie założyłem, że w teren Afryką więcej pchał się nie będę bo nie mam z tego żadnej frajdy więc jak Motoz zdechnie to włożę komplet MT90 jako uniwersalne gumy do dużych nalotów.
Po powrocie z Alp chciałem jak najszybciej zmienić Battlaxy ale nie doczekałem się dostępności tyłów motoz ADV. Tzn. doczekałem się, ale u tego typa co wykupuje całą dostawę od dystrybucji, wystawia na allegro za 999PLN a przez telefon mówi że to jedyne sztuki w kraju i "może ewentualnie zrobić szejset". Bez jaj, dymać to ja, a nie mnie.

Póki co poszedł standardzik - E09+TKC80. Zobaczymy jak będzie z tymi Motozami na zimę/wiosnę. A jak się przestanę pchać Afrą w teren to na pewno za Twoją radą obuję ją w MT90, tylko kurde muszę se najpierw motocykli dokupić
Danny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem