Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.09.2013, 16:29   #15
Bandit


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Wrocław
Posty: 59
Motocykl: Na gościnnych występach
Bandit jest na dystyngowanej drodze
Online: 16 godz 39 min 10 s
Domyślnie

Jest sobota, zbliża się godzina dwunasta bezchmurne błękitne dotąd niebo zaczynają pomału przysłaniać pojedyncze chmury. Ruszamy w drogę tym razem jadę w towarzystwie Dawida i Waldka podróżujących na motocyklach Africa Twin. Oboje są moimi gośćmi obiecałem im, iż pokaże okolice. Miało być po asfaltach ale dali się namówić na delikatne szutry. Ma za to byś wysoko po górach i z pięknymi widokami. Ruszamy w góry. Oboje są starymi wyjadaczami i szybko się okaże iż mogę się od nich jeszcze sporo nauczyć mimo iż oni jadą na drogowych oponach a ja na nowych kostkach.



Po kamienistym podjeździe pierwsza awaria w bezawaryjnej Afryce? Brak prądów.





Szybkie zbieranie sianka, mała modernizacja nie zniszczalnego motocykla i jedziemy dalej.



Sianko załatwia sprawę wibracji które doprowadzały do odkręcania się klem akumulatora.



Ze względu na obfite opady i ogumienie szukam i skupiamy się na leśnych szutrach.







Drogi, drogami ale widoki same w sobie tak piękne iż zachęcają to choć krótkiej kontemplacji.



Szutrowe marzenie? Góry, szczyty, trawers wzdłuż zbocz, widok na kotlinę, zkręty, podjazdy i strome zjazdy do tego proste na których spokojnie można się rozpędzić do..








Jest tak pięknie iż nie które odcinki robimy po dwa razy



Widok no Kotlinę Kłodzką w części północnej.





Zadowolone twarze kompanów mówią wszystko.





Na sam szczyt? Jasne czemu nie.



Widoków moc. Nie ma to jak wspólny wypad w góry w kupie siła jak to mówią. To kilka fotek z wypadu nie wszystko da się fotografować bo za często by się zatrzymywać.

Ostatnio edytowane przez Bandit : 30.09.2013 o 01:11
Bandit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem