Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.11.2017, 13:20   #15
Novy
Moderator
 
Novy's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Niemcownia
Posty: 3,399
Motocykl: CRF 1000D/DCT
Przebieg: 48k+
Novy jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 9 godz 15 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Naprawde potrzebny ci ten wiekszy bak?Sa takie fajne plyty akcesoryjne.Widziales moja.Nie chce innej .Ja chcialbym moec tylko tylni stelaz
Miałem ze dwa razy sytuację we Włoszech - jechałem w dzień wolny, więc stacje benzynowe zamkniete i żywego ducha nie uświadczysz - jadę na oparach, a stacja samoobsługowa nie przyjmuje karty bankomatowej niemieckiej i polskiej. Gotówki brak i jesteś w czarnej du..ie. Rozumiem, że taka sama sytuacja mogłaby dotyczyć większego baku, ale jednak chyba bym go chciał. Tak chyba dla własnego lepszego samopoczucia Dlatego też kupiłem dodatkowy kanisterek na kufer. Ale to tylko litr.
Natomiast jeśli chodzi o płytę to mam gmole górne i dolne (do ochrony DCT) i chyba standardowa płyta mi nie wejdzie

EDIT:
Jeszcze jedna sytuacja była jak leciałem do Białej. Cały czas 170 - 180, więc spalanie 'trochę' inne. Na drodze S coś tam, która idzie od A4 stacji przez długi czas nie uświadczysz. Na wysokości Walichnowy myślałem, że zacznę płakać, bo już lipa totalna. Wreszcie znalazłem Shell'a.
Poza tym w Bolesławcu zatankowałem i spalanie wzrosło średnio o 0,7l! Myślałem, że tylko tam jest przechrzczone paliwo, ale po każdym tankowaniu w Polsce spalanie było ciut wyższe.
__________________
Wreszcie mam swój kawałek szczęścia w całym tym gównie dookoła

Ostatnio edytowane przez Novy : 07.11.2017 o 13:27
Novy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem