Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.03.2024, 15:56   #8
zaczekaj
Asia
 
zaczekaj's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Złotoryja/ Wrocław
Posty: 2,241
Motocykl: XL750, CRF300RALLY
Galeria: Zdjęcia
zaczekaj jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 5 dni 7 godz 51 min 30 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Mam Nikona 300S z lustrem 24-70/F2.8 z jakimś szybkim, cichym silnikiem. Nie używam i chętnie bym się pozbył ale samo szkło widzę nie jest tanie. Specyfikację mogę podrzucić jakby ktoś był zainteresowany.
Możesz podrzucić dane i cenę.



Cytat:
Napisał zbychuto Zobacz post
To co wybrałaś ma niewymienną optykę więc moim zdaniem zdjęcia będą podobne do tych z dobrej komórki. Sam przez lata przesiadałem się z lustra na bezlustro 4:3, potem komórka i teraz znowu bezlustro APSC. Wybrałem XT-3 FujiFilm 18-55 bo ma bardzo dobry kitowy obiektyw ale… właśnie pakuję się na wyjazd i jak włożyłem to do tankbaga to jednak jest to wieelkie i ciężkie. No nie wiem czy chce mieć tego kloca na moto. Chyba lepszą alternatywą byłoby coś mniejszego np. SONY A6xxx



Tutaj facet mądrze gada o SONY A6400 i aparacie dla początkującego. Takich filmów jest pełno ale ten akurat jest sensowny

https://www.youtube.com/watch?v=YATAKM1Znbo

Co do Sony rx100 to prawda. Na początku mi się spodobał ale zaczęłam zastanawiać się czy te foty nie będą tylko trochę lepsze. Na pewno zoom ma fajny i tu z telefonem wygra znacząco.

Dzięki za link do filmu, zabieram się za doktoryzowanie.


Cytat:
Napisał graphia Zobacz post
Teraz foci się bezlusterkowcami.
Sony seii A, Canonami serii R, Nikonami też.
Wybierz sobie czy matryca APS-C czy Full Frame.
I tyle.
No tak właśnie myślałam. Dzięki!

Cytat:
Napisał Babel Zobacz post
Moj młody trochę się bawi fotografią - również z podroży.

Pytanie ile chcesz wydać, on używa Nikona Z6II i Z5 (bezlusterkowce)+ ma kilka obiektywów ( ale chyba w podróze zabiera jeden)

Tylko wiadomo później trochę zabawy z obróbką

Zdjęcia jak chcesz zobacz sobie na jego Instagram - bartoszszustakowski - nie wszystkie są z Nikonów ale to widać które maja lepszą jakość ( np z Socotry)
Nie mogę namierzyć jego insta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zaczekaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem