Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.04.2019, 10:09   #1
BuahahaXD


Zarejestrowany: Apr 2019
Miasto: Wrocław
Posty: 2
Motocykl: nie mam AT jeszcze
BuahahaXD jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 43 min 38 s
Domyślnie Alternatywa dla Afryki na pierwszy motocykl?

Cześć,
Robię aktualnie kurs na kategorię A i nie mam żadnego wcześniejszego doświadczenia z motocyklami. Od dłuższego czasu szukam idealnego kandydata na pierwszy motocykl.

Szukam czegoś z kategorii turystyczne enduro, które dobrze poradzi sobie w lekkim terenie, ale też sensownie pojedzie na szosie. Interesują mnie dalsze wypady, szczególnie na wschód Europy, a może i nawet Eurazji
Nie mam wiedzy mechanicznej, ani zamiłowania w tym kierunku, dlatego też zależy mi na niezawodnym sprzęcie.

Z ww. powodów chciałbym kupić albo AT, albo jej mniejszego brata - Hondę Transalp. Wolałbym AT ze względu na lepsze osiągi, no i ten niesamowity styl!

Niestety CRF1000 odpada ze względu na moc i cenę, więc jak już to 750, ale tu pojawia się kolejny problem - stare egzemplarze.
W związku z tym pytam o sensowne alternatywy dla AT na pierwszy motocykl. Może da się dostać prawie tak fajny motocykl w lepszej cenie, albo trochę nowocześniejszy i z mniejszym przebiegiem? Co możecie zaproponować? Budżetu stricte określonego nie mam, ale rozglądam się w okolicach 15000 zł.
BuahahaXD jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem