Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.05.2021, 15:53   #1
tommi

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Łazy k/Magdalenki
Posty: 1,434
Motocykl: RD03
Przebieg: 65496
tommi jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 dni 19 godz 13 min 16 s
Domyślnie Przedłużony weekend 02-07/06 2021 - RO - tet/strategica

Bry,

planuje dłuższy weekend - 02-07/06. Kierunek via rumuński tet - strategica. Nie planuję się sztywno trzymać śladu, nadrzędnym celem jest kawa na strategicy. Po prostu.
Szczegóły wyjazdu - chce wystartować spod wwy około 14ej w środę - motur na lawecie, dowożę go tak do Barlinka (?). W zależności od czasu dotarcia, śpię w Pl albo atakuję Słowację i Węgry - dzień długi, więc może się uda, ale nie ma ciśnienia - nie lubię jeździć nocą po nieznanych mi wioskach.
W domu chce być w poniedziałkowy wieczór.

Spanie po krzakach, gotowanie obozowe, w drodze knajpy. Pensjonat jak trzeba, to też umiem się zachować.
Jadę lc8, którego dopiero się uczę, więc jazda bez spiny. Lubię błoto, ale nie za wszelką cenę. Lubię jechać od rana do nocy, zabytki z siodła oglądać. Lat 40, raczej nie gadatliwy, chociaż jak trzeba, to pogadam. Pić też jak trzeba, to mogę sporo, ale nie muszę. Chyba.
Nie mogę jechać sam (żony nie oszukasz), a moja grupa ma w tym czasie inne plany, stąd mój post.
Gdyby ktoś chciał dołączyć albo miał podobny plan na weekend to proszę o info - chętnie dołączę.

pozdr,
Tomek
tommi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem