Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.02.2011, 20:39   #103
7Greg
 
7Greg's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: DW
Posty: 4,450
Motocykl: Pyr pyr
Przebieg: dowolny
Galeria: Zdjęcia
7Greg will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 5 godz 54 min 46 s
Domyślnie

Generalnie nie planowałem zabierania głosu w tym wątku inaczej niźli piszący, ale życie stawia różne wyzwania.

Dziękuję Ci Długi za postawienie sprawy jasno, sam chciałem to zrobić wcześniej ale jakoś się powstrzymywałem. Nie wiedzieć zresztą czemu.

W sumie jako były moderator tego działu nigdy (a czytałem wszystko) nie spotkałem się z reakcją typu 'wyjazd do dupy', 'relacja o niczym'.

Z pewnością nie każda relacja się każdemu podoba, sam czasami miewałem mdłości jak czytałem wstrząsającą opowieść o niczym lub kolejne nudne wypady beemiarzy. Ale to od piszącego zależy co pisze i jak i przede wszystkim dla kogo.

Zawsze pozostaje możliwość omijania szerokim łukiem konkretnych tematów i nie naruszanie swojej wrażliwości. Niepojęta jest dla mnie krytyka czegoś czego czytający nie rozumie.

Nie zauważyłem slawo, aby ktokolwiek wyśmiewał lub dogryzał ci z powodu wagi, o której to piszesz w innym wątku, lub twojej szalonej kondycji. Przecież, w dzisiejszych czasach to jest nieekologiczne i niemodne.
Ale z drugiej strony nikt nie wie dlaczego taki stan rzeczy występuje. Jakoś ludzie się powstrzymują i nic nie piszą. Nazywamy to kulturą.

Zaskoczeniem dla mnie jest też reakcja moderatora, który nie reaguje na typowy trolizm, który sprawia, że piszącemu przestaje się chcieć, a tych piszących jak wiemy nie ma za wielu.

Żeby było jasne, nie wznoszę się na wyżyny swej wielkości i nie trzeba mnie o nic prosić. Tym bardziej nie robię nikomu laski. Pisałem to dla swych przyjaciół, którzy mnie znają i ew dla kogoś kto mnie nie zna, ale mu się przyjemnie czyta.
Z pewnością nie pisałem tego dla zblazowanych troli, którzy oprócz swoich smętnych wynurzeń nie mają nic innego do roboty.

Generalnie jak dla mnie wątek można zamknąć, usunąć, co tam szanowny moderator zechce. Dalsza część zostanie napisana w specjalnym dziale, który jest niewidoczny dla troli.

Tyle z mojej strony. Dziękuję.
7Greg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem