Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.11.2008, 00:01   #10
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał DANDY Zobacz post
mocy rzeczywiście troche brakuje dlatego założyłem z tyłu 46 z zamiast 45 w terenie znacznie lepiej a na trasie z plecaczkiem o wiele lepiej natomiast jeżeli chodzi o przód to sprężyny zdecydowanie twardsze by się przydały przy włożonych łozyskach by sprężyny były twardsze i zalaniu olejem 15w było lepiej ale to nie znaczy że nie dobijają tylko że uszczelniacze puściły . Na standartowym zawiechu ojakimś exstreme można wogóle zapomnieć .
Rambo progresy nie dobijają udowodnie Ci że dobijają . Tył przy maxymalnie sktęconej sprężynie jak cie moge jeszcze ujdzie ale załdowany 300kg na wyprawe bez wymiany tylnej sprężyny na twardszą np.od 04 chyba coś nie tak by było .



okej, ale jak mi to kcesz udowodnic..?

kiedys wyrwałem sobie przedni błotnik gmolami przy podjażdaniu pod 15cm kraweżnik. to bylo na seryjnych sprężynach., co to wymiar z manuala niby trzymaly, ale SAG pokazywał ze już klapa.
Olej 15w to pomyłka już napewno. chyba ze Ci poleciały slajdery. to jak hipolu zalejesz tez nie wiem czy bedzie OK.

ogólnie afryka, fabrycznie ma dosc twarde zawieszenie, ale patrząc na forum średni wiek AT to 10 lat. to i już zdążyły klapnać. tylna sprężyna od rd04 moze byc cieżko kupic. Hubert sobie zalożył poprostu twardszy model od rd07. ja mam progresa też z tyłu. tez nie bardzo widze by sie do dało ugiać do końca.
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem