Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.04.2018, 00:33   #2
Przybyłowski
 
Przybyłowski's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: W Lesie
Posty: 35
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przybyłowski jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 1 godz 31 min 29 s
Domyślnie

Jeżeli ja mogę coś ze swojej strony napisać. Nie wiem jak wiele z tego wyciągniesz dla siebie ale zainteresowanie jest niewielkie więc każde info może być przydatne.

Miałem 60csx i w wyniku jakieś srogiej gleby wylał się wyświetlacz, długo szukałem zamiennika lub używki, w końcu sprowadziłem prosto z chin i także uległ uszkodzeniu w trakcie montażu. Tego było już za wiele tym bardziej że 60 miałem krótko i nie zdążyłem jej "pokochać".

Kupiłem używaną MONTANĘ 600 z uchwytem RAM Mount i jestem bardzo zadowolony. Jeżdżę EXC 530 który służy mi do charatania w lesie ale zabieram go także na dalsze wyprawy po Beskidzie czy Ukrainie. Do tej pory służy mi fenomenalnie. Jasność i jakość wyświetlacza nieporównywalnie lepsza niż w 60 (znacznie lepsza też od oregona - miałem okazję porównać). Wielkość wyświetlacza zacząłem mocno doceniać po pewnym czasie. Teraz wyznaczanie trasy na gorąco po istniejących ścieżkach lub śladach jest znacznie przyjemniejsze.

MONTANA ma też wiele funkcji, z których nie korzystam takich jak geocache, czy jakieś dodatki dla wędkarzy.

Bateria wytrzymuje mi w trybie oszczędzania cały dzień co jest satysfakcjonującym wynikiem. Ma podejście na 3 x AA co zabezpiecza nas przed ewentualnymi skutkami uszkodzenia oryginalnego ogniwa w trasie.

To tak w telegraficznym skrócie.
Przybyłowski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem