Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.04.2019, 21:49   #30
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,784
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 5 godz 18 min 25 s
Domyślnie Parę dni na Sycyli a może i buta z buta zobaczymy

Chleb domowy na zakwasie, to było zdecydowanie warto ze sobą zabrać w drogę. Chleb wypieczony własnoręcznie przez żonę, jak pisałem wcześniej zakwas prowadzony już ponad rok, mamy nadzieję że nasz wyjazd mu nie zaszkodził





Może się uda zakończyć posta we Florencji, bo przeszkodził na Austriacki Serb, musiałem pogadać o motorach i samochodach po serbsko chorwacku, doch nawet mi to szło, zwłaszcza opowieść o skuterze na wyspie Vis.
























Zapomniałem napisać że zaliczyliśmy glebę. Chcąc stracić trochę czasu wybrałem drogę okrężną do Livorno Centrale. Gdy już ją zrobiliśmy kręcąc się po drogach ntej kolejności odśnieżania, postanowiłem ponownie zajechać do jednego miasteczka, gdzie było nawet ładnie i stały motocykle, aby coś ewentualnie przekąsić. Niestety czar prysł ale przygodni motocykliści obiecali pokazać 3 knajpy po drodze do Livorno. Zatrzymaliśmy się przy pierwszej w takiej wygospodarowanej dziurze na parking. Pożegnaliśmy się i postanowiliśmy że jednak ruszymy dalej, wyjazd z owego parkingu jak po stopniu, zerowa widoczność, próbowałem się wysunąć i zabrakło mi nogi. Gdy już wiedziałem że lecimy, pierwszy raz zgasiłem motor w trakcie upadku. Motocykl wpadł do dziury tak że koła były w górze. O dziwo nic się nie zniszczyło, znaczy ten nasz zmasakrowany prawy kufer. Beata cała w glinie po deszczu było, mnie o drugie dziwo udało się łatwo postawić go na koła. Po odpaleniu musiałem go lekko przegazować aby złapał ciśnienie oleju, zastanawiała mnie plama na kawałku asfaltu w pobliżu miejsca upadku, ale to musiało być z innego zdarzenia. Lusterko musiałem poprawiać



__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ostatnio edytowane przez consigliero : 17.04.2019 o 11:54
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem