Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.04.2024, 19:46   #834
Bulwiak
Stary nick: Kacior
 
Bulwiak's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: 42-480
Posty: 330
Motocykl: KTM 1090 ADVENTURE R
Bulwiak jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 20 godz 2 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Coś złego dzieje się w głowach jeżdżących na motorkach, prawie codziennie pojawiają się informacje o śmiertelnych wypadkach. Dziś musiałem uciekać z drogi żeby nie zaliczyć czoła na zakręcie z jadącym na moto. Jestem przerażony tym co widuje u nas na drogach. W niedzielę w Apeninach na winklach drogi SP 503 mijałem setki przeróżnych motorków od super sportów po skutery i nie spotkałem żadnego wariata. To już chyba nie działa, uważajcie na siebie.
Doskonale wczoraj widziałem przykład idiotów na 2oo.
Jechałem z żoną ( ona kierowała bo resztki gliny na rękach ) nie pozwalają mi jeszcze w pełni funkcjonować.
Przed nami jechał sobie chłop na jakiejś chyba 125. Chyba tak bo prędkość koło 80 i coś ala chopperowego. Gość w skórze, przypięte zwierzątka. Jechał blisko prawej krawędzi ale normalnie. Nie zawali droga. Z tyłu kilku idiotów na starych rupieciach ( ścigach ). Nike na nagach czy sportowy but i gołe plecy. Ryk jak wiadomo. Gostka na 125 który pewnie delektował się jazdą, zepchnęli prawie do rowu. Dobrze że mam nagranie. Dalej na skrzyżowaniu puste i debilne śmiechy tych jełopów…
Nie jeżdżę sam jakoś jak ( wiadomo ) ale przyjdzie kryska.. jak to mówią… będzie kiedyś płacz…
Bulwiak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem