Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.02.2014, 20:33   #94
Ivi
covax
 
Ivi's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Podlaska wioska
Posty: 1,043
Motocykl: MZ ETZ 250 i coś jeszcze
Galeria: Zdjęcia
Ivi jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 13 godz 18 min 31 s
Domyślnie

Po pierwsze:
- dzięki wszystkim za super zabawę, szajba na balu osiągnęła 100% , zakwasy takie,że ledwo chodzę i już chyba Złomku wiem czemu nas te łydki bolą- ponoć tańczyliśmy Kazaczka z przysiadami
Po drugie:
- dzięki za licytację, za fanty, za uczestnictwo, za hojność, dzięki Kabaretowi Onegdaj za poprowadzenie tej licytacji
Po trzecie:
- dzięki Robertom za bardzo treściwą i trafiająca do serca minirelację o sytuacji w Kamerunie (kto był w Moto Chacie ten wie,że relacja była dużo dłuższa i dużo bogatsza), za namówienie Soni, co by do nas przyjechała i nie bała się gromady Rolników

Po czwarte :
- dzięki Wasilkowi, że zawsze udaje nam się wziąć dupy w troki, sprężyć się i coś zorganizować

Po piąte:
- Pucz to niemożliwe,że bolała Cie głowa, czyli plan ekipy bielskiej, że będą Cię wykańczać małymi grupkami powiódł się

Po szóste:
- Złomku piąta odsłona naszego Wesela-super, pewnie,że trzeba będzie zaprezentować na Forum, przecież spora jego część występuje w tym filmie!!!

II Fajny Bal przeszedł do historii, następny za rok!!!
Najważniejsze,że zamierzony cel czyli pomoc Sierocińcu Ojca Dariusza został osiągnięty!!!!!
Raz jeszcze dziękuje wszystkim za hojność i dawać mnie tu foty, bo ja zrobiłam chyba aż 4
__________________
Подумаешь что жизнь короткая и выпить захочется….
Ivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem