Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.07.2022, 09:29   #20
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 7 godz 21 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kacior Zobacz post

Miałem dużo nowszych motocykli min. KTM 990R, 990 Baja ale jakoś najfajniej jeździ mi się na tym R1150gs Adv. W końcu nie muszę rozglądać się za stacją paliw po 200km. Mocy pod dostatkiem, stabilnie. Oczywiście tylko szutry i asfalt bo szkoda motocykla

No i najważniejsze że jedzie się gładko i spokojnie a nie jak wariat na KTM. Wrzucam 6 przy 70 i można zapomnieć o biegach. Ochrona przed wiatrem wystarczająca do 130km/h. Szybciej nie jeżdżę. W zasadzie to między 80km/h - 100km/h. Mam 178cm wzrostu i problemu w koleinach nie mam jak na 990R.
Bardzo fajny motocykl. Zawsze chciałem mieć ten model. Od kwietnia się wahałem z zakupem. Na forum mnie nie było jakiś czas. Odpalam i znowu patrzę i jest. Nikt nie kupił… To szybka decyzja. Był też gs 1200 2009 ale ten w lepszym stanie.
Fajnie, mam podobne odczucia - z tym że niekoniecznie miałem wariackie motocykle a też raczej spokojne. To mi pasuje że w 1200 to że w tej klasie mocy, pojemności jest relatywnie lekki, nie czuć masy. No i świetnie się prowadzi. I pali tyle co trampek. I zawieszenie ma bardzo fajne, i hamuje fest.

Największą względną wadą jest chyba tylko to że to BMW Ale to bardziej w głowie zakorzenione niż realnie.
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem