Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.07.2019, 12:04   #92
Many Bugs
 
Many Bugs's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2018
Miasto: Krosno Odrzańskie
Posty: 116
Motocykl: RD07
Many Bugs jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 20 godz 50 min 17 s
Domyślnie

Używam od jakiegoś czasu SW Motech-a Drybag 700 na wypady z noclegiem pod chmurką i mieści się w niej dosłownie wszystko (namiot, materac, poduszka, koc akcesoria moto, ciuchy) a i tak miejsca zostaje mi jeszcze full i nigdy nie wiem co by tu jeszcze do niej wrzucić by jakaś taka sflaczała nie była, mocowanie za pomocą czterech pasków bardzo wygodne. W podróż z plecaczkiem raczej jest za duża, zajmuje praktycznie cały tył. Na krótsze wypady z noclegiem pod dachem zabieram Drybag 180 (przeciwdeszczowki, ciuszek jakiś i takie tam niezbędne rzeczy) mocowanie też na cztery pasy, do tego w zestawie dwa pasy dodatkowe z dwoma klamrami by można było te torebkę przymocować na górze 700 (bardzo wygodna opcja) w podróży gdy robisz zakupy na nocleg a nie chcesz rozwałkowywać 700. Do tego 180 ma pasek na ramie, czyli odpinasz od motka zarzucasz i walisz w miasto na zwiedzanie wraz z tym bez czego nie jesteś obywatelem świata 😉. I jeszcze krótka ocena, wg mnie torby robią robotę, pełna wodoszczelność, duża pakowność, wygodne i nieskomplikowane mocowanie, jakość wykonania bardzo dobra a i stosunek ceny do innych produktów z tej kategorii wg mnie bardzo dobry.

Zdjęcia poglądowe jak wygląda 700, innego nie mam bo jakoś mi nigdy nie przyszło do głowy by sfocić torbę 😜

W planach dokupienie 350

A no i mam jeszcze biodrowke i też robi robotę w przeprawach po klamki.

Aha, i jeszcze dodam że 700 na zdjęciu może jest wypełniona w połowie

Ostatnio edytowane przez Many Bugs : 16.07.2019 o 12:19
Many Bugs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem