Wątek: Nowa Afryka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.07.2015, 23:01   #2002
zipo
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

[QUOTE=Boski-Kolasek;441218]
Cytat:
Napisał darius Zobacz post




Zakochalem sie ponownie.....

Siwy Pan:
Najwiekszym i nieodgadnionym pytaniem zawsze bylo
-"Czy powinnismy nowy model Hondy nazwac legendarnym imieniem Africa Twin"
Wiadome jest, ze Africa Twin jest niepowtarzalna IKONA wsrod modeli do tej pory stworzonych przez Firme.
Zdaje sobie z tego sprawe i mielismy watpliwosci czy nowe moto bedzie wystarczajaco dobre , by nosic imie "Africa Twin"
Odpowiedzialem sobie, ze jesli nie jest, to nie powinnismy nawet myslec by proponowac AT.
Jednak zdecydowanie i niezaprzeczalnie, nowy model Hondy zasluguje by byc ukoronowany imieniem Africa Twin.

-Powiedziales mi wczoraj, ze chcialbys jeszcze przeprowadzic dodatkowe testy odnosnie stabilnosci podczas jazdy.No coz...w niedziele okkolo polnocy wybrales sie do Osaki i zo ajelo ci to 2 godziny,potem jeszcze przegladalej moto i wrociles nad ranem by o tym pogadac..
W sumie nie wiem jak to nazwac..poswieceniem czy glupota , czy moze pasja.
Teraz to przychodzi mi na mysl ,ze to chyba pasja do Hondy

Sporo dyskutowalismy i doszlismy do wniosku, ze nowy model zasluguje by byc ukoronowany imieniem Africa Twin.

Siwy Pan do Japonczyka:
Powiedz mi jedna rzecz...poniewaz twoim pierwszym dzieckiem byla pierwsza Afryczka, gdybys mial przed soba dwie nowe Afryki -jedna originalna i ta najnowsza i musial wybierac to co bys kupil?

Japaneesse cos tam cos tam

-"No..nawet rodzice zadawali mu te pytanie...
(gadka szmatka,lokowanie produktu itp)
-"Bralbym obie!" odpowiada Japan

Francuzik mowi-
"Afryka to moj fawory od zawsze...(mowa o orginalnej)

Siwy Pan
-"Jesli mialbys wybrac ulubiona czesc moto, to co by to moglo byc?
Ale juz sie mama i tata nie zaslaniaj ok?"

Japoniec mowi
-" Hmm..z pewnoscia tym czyms bylo by "uczucie"...
Siwy Pan
-" Tak , dokladnie tak!
-To niesamowite i wyjatkowe uczucie lekkosci prowadzenia. Nawet gdy patrzysz na Afre to nie rzuca sie w oczy fakt, ze to 1000cc. Podczas jazdy masz wrazenie jakbys siedzial na lekkim moto, cos jak Transalp. Nie czujesz wagi.
...
-"A czy koledzy chcieliby cos dodac?"

mlody Japonczyk-
-"Tak..wiec nowoscia dla off road jest Automatic Dual Transmission System.
Efektem dzwiekowym jest wspanialy dzwiek silnika z bogatym brzmieniem.
Przyspieszenie , moc i zryw ,imponuje jest juz od niskich obrotow....'

Siwy Pan
-"W sumie nie jest latwo uszczesliwic posiadacza motocykla. To tylko maszyna, jednak pozwala na to, by poczuc troche radosci.Zwlaszcza w momentach ,kiedy odkrecajac manetke jestes zaskakiwany zmiennoscia terenu, charakterystyka pracy silnika pozwala ci wpasowac sie w odpowiednia trakcje w nieoczekiwanych sytuacjach."

Japonczyk mowi-
-"Maszyna jest uniwersalna w kazdych warunkach.
Predkosci przelotowe, ciasne winkle,off road.
Zdawalismy sobie tez sprawe , ze zamontowanie DCT w moto o takich parametrach i przeznaczeniu jak AT. moze byc odebrane przez naszych klientow z rezerwa i pewnym dystansem.
Osobiscie bylem tm bardzo przejety, czy taki rodzaj udogodnien sprawdzi sie w offie.Jednak testy wykazaly,ze jest to niesamowita sprawa!

Kierowca mowi-
"Prawde mowiac, osobiscie nie lubie DCT jednak to chyba dla tego, bo sie starzeje i lubie tradycyjny system zmiany biegow.Do niedawna nie wyobrazalem sobie jazdy w offie z takim rozwiazaniem, ale zmienilem zdanie po testach"
" yea yea.." podniecaja sie Japonce

Siwy Pan-
-"Ostatnio wzialem Afre by pobujac sie po ostrych winklach.Powiedzialem w biurze , ze bede za pol godzinki a zastala mnie noc..po prostu nie moglem przestac!
Przyjemnosc i radocha z jazdy zaskoczyla mnie i wciagnela kompletnie!
Od 28 lat pracuje w Dziale Rozwoju Hondy.Musze powiedziec, ze jeszcze nigdy nie spotkala mnie sytuacja, w ktorej doswiadczylem tylu uczuc zachwytu i zadowolenia az do dzis.Kompletny odlot!"

kierowca
-"Warto przypomniec,ze czasy w ktorych tworzylismy pierwowzor Afryke Twin pozwalaly nam na przewage na rynku w tym segmecie, z uwagi na brak w tamtych czasach konkurencji.
Ale nawet teraz,pomimo tylu trudnosci i juz ogromnej konkuencji czuje, ze nowa legenda AFRICA TWIN wlasnie sie rozpoczela..( cos tam cos tam...)
Nowa Afra to cudo!



Oto Slowo Hondy
zipowi niech beda dzieki
-"

Ostatnio edytowane przez zipo : 22.07.2015 o 23:24
  Odpowiedź z Cytowaniem