Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.11.2011, 19:50   #1
wojtekm72
 
wojtekm72's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Lubaczów
Posty: 926
Motocykl: RD07A, XR 400
Galeria: Zdjęcia
wojtekm72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 8 godz 55 min 8 s
Domyślnie Muszę sie z Wami podzielić .

Kiedy kupiłem Afrykę nie miałem pojęcia o forum .
Gdybym przed zakupem mojej HRC wiedział coś o o tej stronce , co tu się wypisuje , jak można to zrobić , jak sprzedać , jak dojechać i tak dalej Nie kupił bym tego motocykla . Miałem bynajmniej inne oczekiwania ; bezwypadkowy , bez ryski , wygodny , ekonomiczny , bezawaryjny ... I co aby zaakcentować ; DUPA ; porysowany , wgięcie tam gdzie nie wiedziałem , że jest , wysoki , no i to co najważniejsze : sprzedający zaufał mi i bez większych przeszkód mogłem ja sprawdzić bez zaliczki .
Siadam .
Proszę moja Renę siadaj ze mną , i co : zjeżdżając z chodnika musiałem się zatrzymać bo coś jechało , tylko że mi nogi zabrakło i lecimy
Coś tam porysowałem , kierunek lewy się uśmiecha bardziej niż prawy , ja pierdole , co za szczęście . I co teraz . Powiem krótko , to znaczy napiszę : kupiłem afrykę dzięki niej . Jak ktoś się nie domyśla to trudno .
Pojechałem tu i tam . Pojechaliśmy tu tam i co : jak to ktoś mówi : nie jedzie i nie hamuje : a ja tylko dodam komfort też do dupy , żeby zaakcentować .
Kropka
To tyle co by Was wstęp zniechęcił .
Mam rację sprawdzę go i wywalę , sprzedam .
Jazda po Roztoczu zaczęła mi sprawiać przyjemność nawet na Anakach , co za obciach bieszczady 014.jpg

Ostatnio edytowane przez wojtekm72 : 07.11.2011 o 20:59 Powód: korekta po piwku
wojtekm72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem