Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.03.2021, 16:59   #66
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Futrzak Zobacz post
Pewnie znajdą się chętni by w razie wielkiej wtopy Cię podratować, wysyłką części czy w inny sposób. Będziecie na pięknym długim urlopie, więc spieszyć się Wam też raczej nie będzie, może z wyjątkiem sytuacji kończącej się wizy
I tu właśnie jest pies pogrzebany. Wiza (uciekający czas) + miejsca w których czasem lepiej nie stać za długo (staniesz nad okresową rzeką, coś się spierdzieli, przyjdą opady a tych czasem wystarczy 8h, mogą być nawet 100km od Ciebie...). Wiem, że to czarny scenariusz, ale uwierz, że lepiej się śpi, swobodniej podróżuje mając jakieś min. ze sobą. Wiadomo - wszystkiego przewidzieć się nie da, podobnie jak wszystkiego zabrać. Na domiar złego i tak spie***li się to, czego nie masz - tak to już w życiu bywa.



Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
To nie załatwia sprawy gdyż skasowanie wyświetlania kontrolki nie naprawi usterki. Odpinanie akumulatora to jak polakierowanie rdzy , na chwilę działa.
Neno , jak chcesz mieć spokój daleko od domu to zorganizuj sobie wtyczkę i ściągnij program na laptopa którego raczej będziesz miał dla kontaktu ze światem. Oprócz tego że dokładnie będziesz wiedział co się dzieje to dodatkowo masz wpływ na niektóre ustawienia.
Widząc co planujesz nie ruszyłbym bez tego w drogę zważywszy że to nie autko z lat naprawialnych tylko już elektronizowane.
No właśnie nie znam się na tym kompletnie, a czas by coś o tym poczytać będzie pewnie pod koniec lata, stąd liczyłem, że tu ktoś rzuci coś sprawdzonego, ja nawet nie wiem czy to ma być coś konkretnego pod markę i model, czy są jakieś ogólne. Jakiego rzędu pieniądze wchodzą tu w grę ? Bo te do kasowania to chyba nawet poniżej 80zł można dorwać.


Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
To nie załatwia sprawy gdyż skasowanie wyświetlania kontrolki nie naprawi usterki. Odpinanie akumulatora to jak polakierowanie rdzy , na chwilę działa.
Mi raz odpięcie aku na 16h nic nie pomogło, a skasowanie błędu tak - oczywiście na chwilę, ale te 60km przejechałem Czasem to wystarczy jednak skłaniam się ku temu rozwiązaniu z oprogramowaniem na kompa.
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem