Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.02.2012, 22:54   #6
giblas
 
giblas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Opole
Posty: 35
Motocykl: RD04
Przebieg: 65000
giblas jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 23 godz 11 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szymon25 Zobacz post
W obejmach mocujących króćce są takie dystansy (rurki) powyjmuj je i mocniej wtedy się ścisną. Wycieki powinny zniknąć. (Lepsze dwudziestoletnie japońskie niż nowe chińskie)
Dzięki za pomoc zobaczę czy mam jeszcze te dystansy i jeśli są to zdejmę i skręcę mocniej.

Cytat:
Napisał Kazmir Zobacz post
Kumasz?
Jeśli masz problemy z mechaniką tzn nie za każdym razem np potrafisz prosto coś przewiercić, to lepiej daj to mechanikowi co to robił.
IMHO ja bym tego nie ruszał. Przy okazji skoro chcesz zmieniać króćce umyj gaźniki w myjce ultra..... potem synchro i więcej nie potrzeba nic robić, no chyba, że coś innego wyskoczy
To na pewno nie jest ten "limiter cap" z pierwszego rysunku. To jest w kształcie walca który jest ścięty tak jak cięciwa w okręgu( patrząc od strony podstawy walca- czyli tak jak na załączonym przeze mnie zdjęciu)
Dziwi mnie to bo przeglądałem trochę forum i wszędzie gdzie widziałem zdjęcia śruby od składu mieszanki były zwykłe główki na wkrętak płaski.

Zauważyłem jeszcze, że gaźniki po zgaszeniu Afri puszczają paliwo tym wężykiem co jest wyprowadzony pod moto. Wyczytałem, że to zaworki iglicowe w gaźnikach się zawieszają. Znalazłem na allegro takie ale do RD07. Ma może ktoś namiary na takie ale dla RD04?
giblas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem