Wątek: Będzie CRF450L
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.07.2019, 07:55   #206
Marcinnn6
 
Marcinnn6's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Zgierz
Posty: 868
Motocykl: EXC 250 TPI
Przebieg: galanty
Marcinnn6 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 41 s
Domyślnie

Też jechałem tym sprzętem, w wersji zablokowanej. Pan z Hondy mówił o możliwości odblokowania ale nie wspominał, że to skutkuje utratą gwarancji Więc tego albo nie usłyszałem, albo nie chciałem usłyszeć

Jechałem asfaltem i kamienistą dróżką. No jedzie do przodu, to napewno. Ale zero emocji.
Zawias działa, ale po co ten zawias - równie dobrze można tam wstawić dwa kartofle. Anobo jak se odblokujesz, to będzie wtedy szedł, że ho ho. Tak, wtedy będzie pewnie dużo lepiej, a może nawet super - nie miałem okazji sprawdzić. Tylko, że wtedy cena przekroczy 45 tys.

Ja wiem, że tutaj sporo o cenie było mówione, ale to jest największy problem tego sprzętu.

Husqvarna 701 ~ 41 000zł
KTM 690 ~ 43
Tenera 700 ~ 41

W tym momencie w zasadzie nie ma bezpośredniego konkurenta jako nowy motocykl w tej pojemności, może dlatego z taką ceną wystrzelili? Do czego i dla kogo został stworzony ten sprzęt? Do jazdy adwenczer ? Wszystkie trzy motocykle z listy powyżej sprawdzą się w tej roli 1000x lepiej. Siedzenie jest jednak bardziej enduro niż adwenczer. Prędkość max. to coś około 100km/h - ja wiem, że wystarczy ale to już max. czyli będziesz miał Tira na plecach (jak w sto dwudziestce piątce) i nic nie wyprzedzisz.

Do jazdy enduro? Zapomnij, zaśniesz z nudów. Dla początkujących? No też nie, bo początkujący jak nie ma prawka to nie kupi 450ki tylko 125 za cenę duuużooo niższą a parametry będą tylko trochę gorsze.

Ostatnio edytowane przez Marcinnn6 : 12.07.2019 o 08:29
Marcinnn6 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem