Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.05.2008, 22:55   #16
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,955
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 59 min 25 s
Domyślnie

Przyznam szczerze ze nie pokazali mi odczytu z żadnego urządzenia a jedynie koleś przez radio odczytał prędkośc i czas wykroczenia- 2 minuty wcześniej przed aktualnym. Był to mój pierwszy mandat od 5 lat i byłem na tyle zdenerwowany że nie prosiłem o pokazanie odczytu z urządzenia. Liczyłem na to że skruchą wynegocjuje zmniejszenie kary i w duchu dziękowałem że nie nagrali mnie parę kilosów wcześniej gdy jechałem jeszcze 50 szybciej..........
O płaceniu na raty słyszałem i znam taki sprawdzony przypadek- wpłacił 3 razy po 20 zł, dalej zabrakło mu cierpliwości.... Wprawdzie minął dopiero rok , ale jeszcze o resztę sie nie upomnieli (500 za kolizje)..
Puszek- słyszałem wielokrotnie o akcji motocykl, tir, taksówkarz, ale pierwszy raz dotknęła ona mnie osobiście -boli kasa...
Na powrót obrałem taką taktykę - prędkośc dozwolona + maks 30 czyli na 50 - jade do 80. Mandat 200 zł raz na rok wydaje sie jeszcze do przyjęcia - 400 to już za wiele
Jechać zgodnie z przepisami sie nie da- dojazd do mnie do bloku jest 5 KM/H !!! nie mam tyle nawet na liczniku
__________________
Enduro i ADV
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem