Wątek: DR 750 big
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.12.2016, 19:31   #1
zbychu 750
 
zbychu 750's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Pniewy
Posty: 34
Motocykl: RD07
Przebieg: 98 tys
zbychu 750 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 11 godz 29 min 26 s
Domyślnie DR 750 big

Witam
Ostatnio weszlem w posiadanie Dr 750 big. Rozebrane go do ostatniej śrubki, wymiana wszystkiego co zużyte i kwalifikowalo się na złom ( włącznie z 2 bieg). Teraz już po składany dostał nowy lakier, części, olej itp lecz pojawił się problem który mnie i moja wiedzę przerasta. Po odpaleniu na ssaniu pracuje ładnie lecz po zamknięciu ssania gaśnie. Wyciaglem gazniki czyszczenie po raz 2 i odpal hm to samo. Odpaliłem go jeszcze raz, mimo że silnik gorący to ssanie bo inaczej nie ma opcji, ale przy sciagnietym laczniku gaznik - filtr zatkalem palcem jedną z dwóch dziurek i o dziwo big orzyl są wolne obroty pracuje ładnie aż miło słuchać, palec zabrałem dziurkę odetkalem big strzał w gaznik i zdechł. Przy zatkanej tej dyszy pali bez ssania bez gazu i pyka na wolnych. Dodam że te dziurki są na wlocie gaźnika od strony filtra, jedna z malutką dziurką ona jest na wprost iglicy, i z większą dziurką ( to ta którą zamykam). Przepraszam za zamieszanie i opis ale proszę o pomoc tutaj lub 607760921. Pozdr.
zbychu 750 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem