Wątek: Sycylia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.11.2018, 17:54   #16
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,933
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 19 godz 37 min 23 s
Domyślnie

Wojtek, nie rób planów, po prostu jedź i na bieżąco decyduj co chcesz zwiedzać, albo co robić nie zwiedzając. Organizowałem wiele wyjazdów off i on na Sycylię, mogę nawet powiedzieć że znam dobrze wyspę. Kiedyś spędzałem tam przez wiele lat wakacje na moto. Gdzie kolwiek nie pojedziesz jest fajnie jeśli lubisz oczywiście południowe klimaty, omijaj to gdzie najwięcej ludzi w sezonie bo ceny tafią zniechęcić, Mam ogarnięte fajne miejscówki pod Etną bo tam miałem bazy do wypadów off. Jak się zdecydujesz na tą części wyspy, daj znak.
Taormina jest ładna, ale po za sezonem maj/październik super miejsce do szwendania. Cefalu€™, okolice Enny i szutrówki z winklami jak w Alpach, Park Nebrodi to raj do offa, gdzie legalnie można śmigać, ale Ty autem, wiec odpada. Piękna widokowa droga o nazwie€ via mare monti, startujesz z plaży i pięknymi serpentynami wzdłuż lawy wyjeżdżasz na 2200 pod rifuggio Sapienza. Sporo tego mam ogarnięte w tej części wyspy, oprócz oczywiście cepelii alla Krupówki bo te mnie nie interesują i tam nie jeżdżę. Mam tez kilku kumpli, więc mogę zapytać jak być coś specyficznego wymyślił w innym regionie wyspy.
W okolicach Milazzo są fajne mety za normalne pieniądze, jak byś chciał popłynąć na Stromboli, nic tam nad wyraz ciekawego nie ma moim zdaniem, ale znam ludzi którzy pojechali na Sycylię żeby mieć z tej wyspy w ajfonie pinezkę i fotkę na czarnej plaży.
Tel do mnie masz dzwoń jak byś coś potrzebował.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem