Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.02.2018, 17:06   #106
kaminba
 
kaminba's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 139
Motocykl: Honda CRF 1000 L DCT Africa Twin
kaminba jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 16 godz 56 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
O! Marcin mnie wywował To napiszę wywołany do tablicy

Kolego,

mam dwa przemyślenia. Jedno większej wagi, a drugie mniejszej.

1. Piszesz, że nieco obawiasz się afryki. Boję się Twojego "bania" jednocześnie wspierając Cię w tym lęku. Dobrze mieć respekt. Ale uwaga na brawurę - zapisz się na kilka kursów z jazdy na motocyklu. Albo napisz, jakie masz w tym doświadczenie.

Motocykl już kupiłeś więc za późno na zmianę, ale jak na pierwszy motocykl wziąłeś zbyt duży kaliber.

Gdy już opanujesz jazdę na motocyklu (jechać szybko i po prostym każdy umie: awaryjne hamowanie, składanie się w zakrętach, jazda na minimalnej prędkości, skręty na blokadzie, martwy ciąg) pomyśl o szkoleniu kilku rzeczy przydatnych na motocyklu, którym chcesz ratować. Zawracanie, blokowanie drogi, przejazdy przez krawężniki i wyższe przeszkody (z różnym kątem natarcia).

2. Nie woź strzelby na ambulansie. Z takim gościem, co do interwencji kosę targa będziesz się kojarzył Albo pielęgniarzami co pavulon podawali... A na poważnie - nie wyciągniesz się z kontroli wożąc tak ostentacyjnie broń
Na kursach byłem 3 lata jeździłem na skuterze po Warszawie, ale i tak mam respekt.
Odnośnie broni to sprawa wygląda tak, wiem jaką to budzi kontrowersje i dlatego wcześniej pisałem że szukam czegoś cywilnego wspominałem wcześniej że moi koledzy ze strzelnicy używają futerałów na gitarę, nie chce być kojarzony z turboratownikiem , a na zawody musze jechać.
kaminba jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem