Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.05.2020, 20:40   #227
pattryk
 
pattryk's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: RZE
Posty: 711
Motocykl: kiedyś było
pattryk jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 12 godz 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Joozwa Zobacz post
Pattryk, Pięknie wygląda Twoja Tenerka w wiosennym plenerze.
Masz teraz komplet TKC? Jak porównanie na tym samym moto z Ori oponami? ...
Joozwa
TKC to ciut lepsze terenowe od ORI Scorpionów, na trawie ciut lepiej, ale na asfalcie lekko bardziej ślizga. Tył TKC ma już 2000km i widzę jego niedługi koniec (max 1500km) i nie wiem co dalej do mojej jazdy mieszanej. Mocno terenowe już w garażu czekają.

Cytat:
Napisał Joozwa Zobacz post
Przy okazji pochwalę się i ja bo nie mogę się doczekać swojej.
Po przerwie od moto na prawie cztery lata (Dom dzieci itp.) za namową brata wyciągnąłem moją poczciwą Xt660Z z pod plandeki i zrobiłem w weekend prawie 1kkm. A następnie pojechałem na… Jazdę testową T700 ;-)))
Po dwóch pierwszych zakrętach poczułem się jak na swoim motorze a kultura pracy tego CP2 pokazała to, czego mi brakowało w 660 - płynnego momentu od dołu. Skuszony pierwszą polną drogą poleciałem w off i nawet nie wiedziałem kiedy minęła godzina żeby wracać.
We czwartek podpisałem papiery no i czekam , Kolor oczywiście Ceramic Ice ;-)
Moto Ma być do końca tygodnia więc zbieram szpej bo wiem że polecę w szutry jak tylko przyjedzie.
Joozwa
Gratulacje, będziesz bardzo zadowolony

Cytat:
Napisał Joozwa Zobacz post
Mam więc do Was pytanie o gmole bo reszta w miarę ogranięta.
Najbardzie Pasuje mi coś pomiędzy SW Motech a Hepco&Becker (bardzo podobne do tych co zrobiłeś sam Pattryk, jak wrażenia z użytkowania?) ...
Joozwa
Na prawie każdym terenie moto lekko leży, bo mam dość krótkie nogi i zazwyczaj kładę żeby się nie męczyć - to wytrzymują, ale oby czegoś mocniejszego nie musiały sprawdzać
pattryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem