Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.10.2019, 13:20   #1
flippy
 
flippy's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Śląsk
Posty: 12
Motocykl: CRF1000 D2
flippy jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 godz 37 min 41 s
Domyślnie Wrażenia ze szkolenia ADVacademy - 2 dniowy kurs adventure

Witam,
Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad kursem off- brałem pod uwagę w sumie 3 miejsca akademia enduro, chłopaków z [N]duro i Zbycha z AdvAcademy. Finalnie wybór padł na AdvAcademy ze względu na cenę, pierwsze opinie i bliskość - południe Polski (chociaż z tego co wiem to szkolenia są tez pod Wawa, Wro i Gda).
Chciałem się podzielić wrażeniami z 2 dniowego kursu ze Zbychem w ADV academy. Co prawda nie byłem w innych szkołach dlatego fajnie by było się podzielić tutaj jak to gdzie indziej wyglada!
Co do ADVAcademy Szczerze polecam, takie elementy były na szkoleniu-przede wszystkim balansowanie i pozycja na motocyklu+dostrojenie moto pod siebie, sposób manewrowania motocyklem w off, hamowanie, przyspieszanie, podjazdy (w tym sytuacje awaryjne), zjazdy, pokonywanie zakrętów w off i to co najlepsze piach na Pogorii-na tym kursie jest tylko podstawa jak przejechać. Zakręty są na level 2 na który napewno się wybiorę w przyszłym sezonie. Podczas kursu pare krótkich tras enduro co tez daje fun. Okazuje się ze naszymi krowami wszędzie przejedziemy (z głowa), chociaż jeszcze trochę umiejętności brakuje Zreszta najlepszym przykładem jest na to Zbychu... chłopaki z PL zajęli 4 miejsce w GS Trophy 2016 w Tajlandii, gdzie pokonywał na dużym GSie jakieś kosmiczne kawałki
Jak ktoś był to pójdziecie się swoimi opiniami. Jeśli ktoś był w innej szkole to dajcie znac jaki jest program.
Z tego co wiem to Zbychu organizował tez specjalnie dla nas szkolenie ale chyba pod Gdanskiem-jak ktoś był to niech się podzieli wrażeniami! Dodatkowo mamy zniżkę z forum wywalczona przez kolegów jak się dowiedziałem-o czym sam Zbychu się przypomniał!

flippy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem