Wątek: Zakup CRF 1000
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.03.2019, 21:04   #145
king3
 
king3's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Tarnów
Posty: 95
Motocykl: RD07a, ATAS 1100
Przebieg: sporo
king3 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 3 dni 28 min 39 s
Domyślnie

Panowie,
Podepne się pod wątek,
Taki temat, rozglądam sie za nową Afryką, znalazłem coś takiego:
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-...tml#bf9996de29
Wydaje się być wszystko ok. Mam jednak taki pytanie:
sprzedawca twierdzi iż moto ma ksiązke serwisową w wersji elektronicznej (prawdopodobnie, poniewaz papiery jeszcze nie doszły z moto, jeśli takowe są), jakie są możliwości sprawdzenia historii serwisowej moto ? Mam numer VIN, ale na infolinii Honda Moto Poland, miły pan, łamaną polszczyzną poinformowal mnie, ze takie informacje moge otrzymac we Włoszech (pochodzenie moto) trochę u mnie słabo z włoskim . Jest jakaś mozliwosc sprawdzenia tej historii serwisowej ? Ma ktoś jakies doswiadzczenie w tym temacie ?
Z góry dziękuję za pomoc.

jeszcze jedno: mam skany jakis dwóch dokumentów, ale po włosku - jeden to scheda di valutazione motoveicolo uisato a drugi to jakis dokument z włoch Euro tax, wszystko po włosku, google translator nie bardzo dziala z tym, może ktoś jest biegły w tej włoskiej mowie

Dowiedzialem się, ze jednak nie da rady sprawdzic w Polsce historii serwisowej Hondy z Włoch, tylko ASO gdzie było serwisowane moto, chociaz z drugiej strony jeśli moto jest jeszcze na gwarancji to jak oni weryfikują przeglądy w Polsce i wszelkie akcje serwisowe jeśli moto jest z innego kraju UE ?

Ostatnio edytowane przez king3 : 05.03.2019 o 16:47 Powód: dodatkowa treść
king3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem