Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.06.2013, 21:22   #1
Zograf24
 
Zograf24's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Sofia
Posty: 7
Motocykl: RD07
Zograf24 jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 godz 53 min 2 s
Domyślnie Bułgaria, Grecja, Turcja

Jestem tu nowy więc wypada się przedstawić.
Witam wszystkich nazywam się Maciek pseudo Zograf i mieszkam w miejscowości Sofia Że jestem pasjonatem motocykli i nie tylko nie muszę mówić wszyscy tu są moto-chorzy. Jestem polakiem w 80% nawet więcej ale więzy krwi mówią że trochę we mnie Bułgara Posiadam mały warsztat motocyklowo - samochodowy i zajmuję się przygotowaniem sprzętów do wypraw. To tak pokrótce. Znaczy że już się przedstawiłem
Zarejestrowałem się specjalnie ponieważ wpadł mi pewien pomysł i chciałbym dowiedzieć się co myślicie. Chciałbym poznać waszą opinie.

Otóż chciałbym stworzć bazę wyprawową w centrum Bałkanów, przepięknych Bałkanów i nie tylko, gdzie można pohulać na moto po szczytach pięknych gór na wysokości ponad 2200 a i wykąpać się w pięciu morzach Zawsze na stanie posiadam parę sztuk moto a i terenówek mam do dyspozycji kilka sztuk. Pomyślałem że trochę udręką jest dojazd na endurakach na terenowych gumach przez całą południową europę. I koszta nie są niskie i czasu się spala na dojazd. A gdyby tak samolotem do Skopie czy Sofii lub Salonik. Koszt samolotu około 100 Euro w dwie strony. Parę godzin i na miejscu. A tutaj ja wszystko przygotuje, moto na jazdę po górach, do tego jakąś puszkę serwisowo - bagażową ( ma fajnego busa VW T3 syncro ) i można zaplanować trasę. Namioty sprzęt biwakowy też mogę przygotować.

Co o tym myślicie ?

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że nie naruszyłem zasad na forum
Zograf24 jest offline